bezpieczeństwo wordpress | aktualizacje

Opieka
nad stroną

Każda strona wymaga opieki. Administrator niestety często jest kosztownym wydatkiem. Jeżeli  potrzebujesz tylko opieki technicznej możesz zainwestować w automatycznego administratora – stałe koszty miesięczne i bezpieczeństwo Twojej strony. 

pakiet bezpieczeństwa strony

Wzmocnienie
bezpieczeństwa

Aktualizacje mają kluczowe znaczenie dla wysokiej wydajności i bezpieczeństwa. Dotyczy to nie tylko aplikacji, oprogramowania telefonów ale również stron internetowych.

Aby zapewnić bezpieczeństwo strony wymagane są stałe aktualizacje WordPressa. Software, aby zapewnić jak najlepszą produktywność oraz by uniknąć luk w zabezpieczeniach, musi być regularnie testowany. Wykryte błędy są poprawiane i wypuszczana jest nowa aktualizacja, która jest od nich wolna. Dlatego regularna opieka nad stroną jest tak ważna.

Red Wolf Interactive

zabezpiecz swoją stronę

Co zyskasz ?

triangle-ico

Monitoring 24/7

Nasz specjalny program będzie czuwał nad Twoją stroną 24 godziny na dobę. Jeśli Twoja strona przestała działać, natychmiast zareaguje i przywróci Twoją stronę do ostatniej stabilnej wersji!

triangle-ico

Regularne aktualizacje

Nasz program raz w tygodniu lub codziennie wykona aktualizacje rdzenia WordPressa i wszystkich wtyczek. Dzięki temu masz pewność, że Twoja witryna jest zawsze funkcjonalna i bezpieczna.

triangle-ico

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania skutecznie ochronią Twojego WordPressa przed wszelkimi zagrożeniami i szkodliwymi atakami, które mogą poważnie zaszkodzić przychodom i reputacji Twojej firmy.

triangle-ico

Backup

Nasz program wykona cykliczne kopie zapasowe WordPress oraz bazy danych na wypadek, gdyby coś stało się z Twoją witryną.