projektowanie stron www

Strony
internetowe

Każda nasza strona jest spersonalizowana pod Klienta

Przed przystąpieniem do realizacji projektu zagłębiamy się w specyfikę Twojego biznesu. Analizujemy i badamy rynek oraz sprawdzamy, jak wyglądają strony Twojej konkurencji. Znajdujemy i dopasowujemy rozwiązania, które wyróżnią Twoją stronę i zapewnią maksymalny komfort w jej przeglądaniu.

Nasze projekty są jak harmonijne stado wilków – spójne i konsekwentne. Działamy zgodnie z ustalonymi założeniami estetycznymi i strategią marketingową. Każdy element, od grafiki po odpowiednio dobrane zdjęcia, wpływa na ostateczny wygląd i oddziałuje na emocje odbiorcy.

strony internetowe - współpraca

Jak to działa?

01

Analiza

potrzeb i wycena

rozmowa | analiza | wycena

Rozmawiamy i ustalamy czego potrzebujecie i ustalamy jak możemy spełnić Wasze oczekiwania.

02

Umowa

podpisanie umowy

formalności

Odbywa się na postawie dokładnej oferty cenowej z wyszczególnionymi funkcjonalnościami oraz tym jak duża będzie strona

03

Projekt

graficzny strony

projektowanie | grafika | strona wizualna

W ciągu ok. 12 dni przygotowujemy projekt graficzny strony i wysyłamy Wam do akceptacji.

*Każdy projekt można zmodyfikować 2 razy (zmiana kolejności poszczególnych modułów, kolorów, wymiana ikonografii, wymiana zdjęć etc.)

04

Wdrożenie

dodanie na serwer i budowa

ożywienie

Po akceptacji layoutu oraz wyglądu strony przystępujemy do wdrożenia strony na Wasze serwery.

Po zakończeniu procesu wysyłamy linka do miejsca, gdzie aktualnie znajduje się strona (może lecz zazwyczaj nie jest to docelowa domena – pracujemy na produkcji tylko na Wasze wyraźne życzenie).

05

Finał

zakończenie

kosmetyka techniczna

Po weryfikacji i sprawdzeniu działania strony przez Was przepinamy ją pod docelowy adres i domykamy proces.

zalety

Co zyskujesz z nami?

triangle-ico

Indywidualny projekt graficzny

triangle-ico

Pełnaą responsywność

triangle-ico

Nowoczesny i użyteczny design

triangle-ico

Przemyślaną strategię

triangle-ico

Przyjazny UX & UI

triangle-ico

Wyróżnienie na tle konkurencji

triangle-ico

Profesjonalizm

triangle-ico

Wiarygodność i atrakcyjność

faq

Odpowiedzi na Twoje pytania

Cena każdego projektu ustalamy indywidualnie, a jej wysokość zależy m.in. od:

  • ilości podstron,
  • złożoności projektu graficznego,
  • rodzaju i liczby wymaganych funkcjonalności.

Chcesz poznać wstępną wycenę swojej strony internetowej WordPress? Skontaktuj się z nami! Napisz do nas lub zadzwoń, a my przygotujemy dla Ciebie kosztorys.

To jak szybko zostanie stworzona strona internetowa zależy od złożoności projektu, a także aktualnego obłożenia naszego zespołu. W niektórych przypadkach może to być nawet kilka dni, a w innych nawet kilka tygodni. Dokładny termin wykonania projektu określamy po przeprowadzeniu rozmowy z Klientem oraz poznaniu wszystkich wytycznych do strony internetowej.

Naturalnie! Każda nasza strona może otrzymać nasze wsparcie powdrożeniowe. Jeśli zależy Ci na stałej opiece nad stroną możesz w rozliczeniu godzinowym korzystać z naszych usług. Jeśli natomiast ważniejsze jest dla Ciebie bezpieczeństwo i stała aktualizacja elementów strony zobacz nasz Pakiet Bezpieczeństwa.

Jak najbardziej! Zgodnie z Twoimi poleceniami dodamy lub zmienimy, to co zechcesz. Świadczymy tę usługę w rozliczeniu godzinowym – płacisz tylko za to, czego potrzebujesz! 

Tak. Wszystkie nasze strony są responsywne. Nie widzimy innej możliwości ich tworzenia 🙂 

Tak, możemy napisać dla Ciebie teksty na stronę  uwzględniając Twoje potrzeby i oczekiwania. Usługę copywritingu wyceniamy na zasadzie rozliczenia godzinowego.

Jak najbardziej. Pomożemy w wybraniu odpowiedniego hostingu dopasowanego pod Twoje zapotrzebowanie oraz możemy pomóc wykupić dla Ciebie domenę. 

Współpracujemy z doświadczoną firmą zajmującą się pozycjonowaniem stron internetowych. Dzięki naszej współpracy Twoja strona może osiągnąć wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania i dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów. Nasi eksperci w dziedzinie SEO wykorzystują skuteczne strategie i narzędzia, aby zwiększyć widoczność Twojej strony w sieci. 

Tak. Skontaktujemy Cię z naszymi partnerami biznesowymi, którzy specjalizują się w usługach z zakresu informatyki. Nasi partnerzy pomogą Ci w wyborze najlepszych rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb i stworzą solidne fundamenty dla rozwoju Twojego biznesu w dziedzinie technologii informatycznych.

projekt oraz wykonanie strony internetowej

Wycena
strony www

Potrzebujesz podpowiedzi, konsultacji marketingowej?  

Red Wolf Interactive

Nie ma sprawy – z chęcią porozmawiamy o strategii Twojej strony. Przeanalizujemy odbiorców, do których kierujesz stronę i wybierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązania.

Dołącz do nas, a razem stworzymy stronę internetową, która zapewni niezapomniane wrażenia i przyciągnie uwagę jak wilcze spojrzenie.

Potrzebujesz podpowiedzi, konsultacji marketingowej?  

Nie ma sprawy – z chęcią porozmawiamy o strategii Twojej strony. Przeanalizujemy odbiorców, do których kierujesz stronę i wybierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązania.

Dołącz do nas, a razem stworzymy stronę internetową, która zapewni niezapomniane wrażenia i przyciągnie uwagę jak wilcze spojrzenie.

personalizowane strony internetowe

Administracja
i ochrona

Każda strona potrzebuje troski i ochrony

Zamiast zatrudniać administratora, możesz skorzystać z naszego automatycznego systemu opieki technicznej. To rozwiązanie zapewnia ciągłą ochronę Twojej strony oraz stałe koszty miesięczne.

Dzięki temu masz pewność, że Twoja strona jest bezpieczna i działa sprawnie.