grafika komputerowa i projektowanie Kraków

Projektowanie
Graficzne

Projektujemy zarówno na potrzeby reklamy internetowej  jak i tradycyjnych mediów drukowanych. Nasze projekty zbudują wizerunek Twojej marki i będą fundamentem jej rozpoznawalności.

Każdy element jest dla nas ważny. Tak jak w naturze każdy element pełni istotną rolę, tak i w naszych projektach każdy detal ma kluczowe znaczenie. Dzięki temu tworzymy spójną i wyjątkową całość.

Jesteśmy zarówno artystami jak i rzemieślnikami. Czerpiemy z wiedzy mistrzów malarstwa, architektury a także strategii psychologicznych. W naszych projektach nic nie jest przypadkiem. Wspólnie z nami zbuduj silny fundament dla sukcesu Twojej firmy.

branding firmy

Projektowanie
Logo

Logo to dusza wizerunku marki. To pierwszy punkt styczności Klienta z Twoją firmą!

Zapewnimy Wam pełną identyfikację wizualną oraz (lub) profesjonalny projekt logo w oparciu o target Ci firmy i charakter działalności.  

Każdy projekt to dla nas przygoda i wyzwanie. Nasze projekty są przemyślane i zbudowane nie tylko na estetyce, ale również strategii marketingowej. 

Stworzymy dla Ciebie projekt, który odda esencję Twojej firmy i jej niepowtarzalny charakter.

Projekty, które wyrywają się na pierwszy plan!

projektowanie graficzne kraków

Nasza oferta

Stwórzmy niesamowite wizualne doświadczenia dla Twojej firmy. 

triangle-ico

Druk profesjonalny

Katalogi, ulotki, broszury, plakaty czy cokolwiek będziesz potrzebować wydrukować w drukarni.

triangle-ico

Materiały firmowe

Wszystko, co potrzebne na start firmy: wizytówki, papier firmowy, stopki mailowe, szablon prezentacji, teczki firmowe - mamy to.

triangle-ico

Grafika reklamowa

Potrzebujesz roll up, banner, billboard czy car wrap? Niezależnie od tego, czy pojawiają się w Internecie, czy w druku, projekty marketingowe i reklamowe są kluczowymi elementami strategii promocyjnej każdej firmy.

triangle-ico

Branding i logo

Branding to nie tylko logo. To całego stylu wizualnego firmy. To komplet palety kolorów, rodzaj wykorzystywanych obrazów i zdjęć, typografia i oraz projekt innych elementy wizualne wykorzystywane do promocji i przedstawienia marki.

triangle-ico

Infografiki

Czasem wystarczy jeden obraz, by przekazać więcej niż tysiąc słów. W takiej chwili pojawiamy się my, tworząc infografiki, które wzbudzą dziką ciekawość.

triangle-ico

Social media

Wykorzystamy naszą kreatywność i spostrzegawczość, by wyróżnić Cię spośród konkurencji. Bo canva nie zawsze daje radę.

Zamów wilcze projekty graficzne i wyłam się spod przeciętności!